Od 2011 roku specjalizujemy się w dostarczaniu polskim firmom pracowników tymczasowych i sezonowych. Jakość to dla nas słowo klucz i jeden z fundamentów sukcesu firmy RCR. Dlatego też niezwykle istotnym elementem w procesie rekrutacji jest dla nas nie tylko analiza wiedzy, kwalifikacji i doświadczenia potencjalnego pracownika, ale także zbadanie jego postawy wobec pracy – solidności, stabilności, skłonności do wykonywania pracy z zaangażowaniem, poziomu lojalności pracowniczej. Kompleksowe podejście w procesie rekrutacji umożliwia nam zapewnienie wysokiej jakości pracy zatrudnionych osób, co przekłada się na zadowolenie pracodawców potwierdzone rekomendacjami naszej firmy.

Wysoką jakość realizacji łączymy z szybkością działania. Dzięki zwartej strukturze, rozległym bazom pracowników oraz pracy doświadczonych i zaangażowanych rekruterów, jesteśmy w stanie realizować zlecenia w krótkich terminach, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości.

Te same standardy obowiązują nas w relacjach z pracownikami, w których to relacjach stawiamy na przejrzystą komunikację, uczciwość, jasne zasady rekrutacji, transparentność stawek i innych warunków pozafinansowych. Jest zatem prawdopodobne, że to właśnie dzięki przyjętemu przez nas podejściu, pracowników, których rekrutujemy, cechuje wysoka frekwencja, solidność i stabilność oraz zaangażowanie w pracę.
Od początku istnienia konsekwentnie poszerzamy zakres naszych usług oraz bazę pracowników i liczbę krajów, z którymi współpracujemy w ramach naszej oferty.
Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy.

TargetPlus jest legalnie działającym przedsiębiorstwem zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 25663.
Współpraca z naszą firmą możliwa jest w formie różnych wariantów, z których najbardziej popularnymi są: Doradztwo personalneLeasing pracowniczy